Volby do obecních a městských zastupitelstev 2010

Na této stránce vás pravidelně informujeme o aktualitách a zajímavostech z předvolebního dění. Přejete-li si být informováni přímo on-line, můžete se zaregistrovat na našem Facebookovém profilu či na Twitteru.

Pozn.: Zde jsou k vidění nejzajímavější zprávy z jednotlivých měst a zprávy, které se týkají celého kraje. Přejete-li si informace pouze z vašeho města, přejděte prosím na stránku vaší místní organizace TOP 09.

Zpráva o povolebním vyjednávání ve Svitavském regionu

15. 11. 2010
V okolí Svitav, Poličky a Litomyšle se TOP 09 nebývale dařilo. Do zastupitelstva se zde jejím kandidátům podařilo probojovat v celkem 6 městech a obcích- v Poličce, Svitavách, Litomyšli, ale také v Moravské Třebové, Kunčině a Budislavi.
Číst více

TOP 09 získala 31 zastupitelů v Pardubickém kraji

18. 10. 2010
Gratulujeme všem zastupitelům, zvoleným za TOP 09. V celém Pardubickém kraji strana získala celkem 31 zastupitelů. Nejsme sice vítězi těchto voleb, přesto však máme sílu na to, abychom přivedli alespoň část měst a obcí směrem k nezadlužené budoucnosti a odpovědnému rozhodování. Přejeme všem našim zastupitelům i budoucím radním mnoho úspěchů a sil při této nelehké práci. V nejbližších dnech vás na těchto stránkách budeme informovat o  výsledcích koaličních vyjdenáváních, které TOP 09 vede v obcích a městech Pardubického kraje.
Číst více

TOP-TROLEJBUS

14. 10. 2010
Ve čtvrtek 13. října odpoledne proběhla předvolební kontaktní akce pardubických kandidátů TOP 09 do městského zastupitelstva.
Číst více

Místní rozvoj

Top 09 v Chrasti – budeme podporovat: Budování startovacích bytů pro mladé Pozemky pro výstavbu rodinných domů Bezbariérová Chrast (vybudování výtahů na zdravotním středisku) Podpora rozvoje podnikání (zajištění reklamy pro místní podnikatele a živnostníky na webových stránkách města, vývěsky, výkladní skříně, dle možností zadávat zakázky převážně místním firmám s ohledem na možnost navýšení pracovních míst , atd.) Zajištění veřejných prací pro nezaměstnané, podpora rekvalifikačních kurzů Podpora turistického ruchu (cyklostezky, půjčovna kol atd.) Čistota a pořádek ve městě (více a větší kontejnery na tříděný odpad a sběrný dvůr) a okolí Zajišťování finančních prostředků z fondů EU, grantů Pardubického kraje a příslušných ministerstev
Číst více

Představujeme TOP lídry- Jan Večeřa

24. 9. 2010
Více o Janu Večeřovi a jeho vizi pro Poličku se dozvíte v jeho profilu.
Číst více

Kultura, zábava, sport

23. 9. 2010
Top 09 v Chrasti – budeme podporovat: Vytvoření víceúčelových prostor pro kulturní vyžití obyvatelstva Vybudování celodenně veřejně přístupného dětského hřiště zejména pro předškoláky Zajištění klubových prostor pro teenagery ( volnočasové aktivity) Podpora a rozvoj kultury pro všechny věkové skupiny občanů města Využití nádvoří zámku a zámecké zahrady pro kulturní akce Využívání venkovního hřiště u haly ZŠ bezplatně pro veřejnost Podpora a bezplatná propagace akcí pořádaných ve městě a v místních částech nebo chrasteckými spolky v jiných místech ( např. divadelní spolek) Pružnější získávání účelových příspěvků pro spolky, občanská sdružení a neziskové organizace.
Číst více

Bezpečnost a doprava

21. 9. 2010
Top 09 v Chrasti – budeme podporovat: Rozšíření a nová úprava stávajících přechodů pro chodce (důraz na větší bezpečnost chodců) a posouzení celkové dopravní situace v regionu s možností následných úprav Zvýšený dohled nad dodržováním povolené rychlostí, případně omezení rychlosti vozidel při průjezdu městem a obcemi (zejména v městě Chrast a obci Podlažice) Zvýšení počtu parkovacích míst (hlavně v centru města Chrast) Zvýšení počtu a viditelnější označení již vyhrazených parkovacích míst pro zdravotně a tělesně postižené (problematika náměstí a polikliniky v městě Chrast) Omezení pití alkoholu a užívání návykových látek na veřejně přístupných místech, zejména na náměstí v Chrasti, boj proti vandalismu a drobné kriminalitě Maximální podpora činností složek Integrovaného záchranného systému České republiky
Číst více

Představujeme TOP lídry- Jan Němec

21. 9. 2010
Více o Janu Němcovi a jeho vizi pro Pardubice se dozvíte v jeho profilu.
Číst více

Volební program

Podrobný předvolební program TOP 09 pro Skuteč
Číst více

Choceň- město mnoha tváří

18. 9. 2010
Číst více
1 2   > Články 1 - 10 z 13

KONTAKTUJTE NÁS

KRAJSKÁ KANCELÁŘ TOP 09 PARDUBICKÝ KRAJ

Smilova 386
530 02 Pardubice

info@pce.top09.cz
telefon: +420 469779280

 

KRAJSKÝ MANAŽER

Ondřej Müller

ondrej.muller@top09.cz

telefon: +420 604229303

 

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ
VOLEBNÍ ÚČET TOP 09

 

Pro dary používáme
oficiální volební konto:
20091122 / 0800

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2016  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Informace o webu |  Mapa stránek

Zablokujeme rozšiřování Seznamu nesvobody.
Souhlasím
Přidejte se k nám!
Odesláním prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Nebo ještě lépe, napište nám,
proč volíte TOP 09
Děkujeme