EUROPOSLANEC JUDR. JIŘÍ POSPÍŠIL

EUROPOSLANEC JUDR. JIŘÍ POSPÍŠIL OTEVŘEL POSLANECKOU KANCELÁŘ V OSTRAVĚ
Adresa:
Vítkovická 1 (2. patro)
702 00 Ostrava

Pospíšil: Spojené státy musí zůstat partnerem Evropy

10. 11. 2016
Pro mě osobně je důležité, aby byla Amerika jasným partnerem Evropské unie a Evropy jako takové. Aby vojenská přítomnost Ameriky zůstala na našem kontinentě, aby fungovalo NATO.
Číst více

Volby USA: Evropa musí být akceschopnější

9. 11. 2016
V USA je po měsících kampaně a dnešních volbách jasno. Prezidentem Spojených států amerických bude republikánský kandidát Donald Trump, který ve finále porazil demokratickou kandidátku Hillary Clintonovou. Přečtěte si reakce politiků TOP 09. 
Číst více

Jiří Pospíšil: Lidé nesmí na naše území přicházet nekontrolovatelně

27. 9. 2016
Europoslanec Jiří Pospíšil se v pondělí setkal se studenty Moravskoslezského kraje.  Diskutoval i  s podporovateli, členy  a kandidáty do krajského zastupitelstva v našem kraji. Lidi nejvíce zajímala aktuální bezpečnostní politika a ochrana evropských hranic. 
Číst více

Pospíšil: Měli bychom z EU dostat lidi, kteří tu nezískají azyl

29. 7. 2016
Je správné, že Česko bude sledovat dění na hranici a bude monitorovat, a pokud možno i zadržovat osoby, které v jiném státě EU nezískají azyl. Takové lidi je třeba z Evropy dostat, ačkoli je to strašně těžké. To se dnes bohužel žádné zemi v Evropě příliš nedaří.
Číst více

Pospíšil: Občané musí mít možnost obrany

26. 7. 2016
Odzbrojování evropské společnosti v situaci zvyšující se hrozby teroristických útoků je nebezpečné a návrh, který k tomuto vede, nemůže nikdy získat mou podporu. 
Číst více

Pospíšil: Erdogan využil puče k posílení autoritativního režimu

19. 7. 2016
Dění v Turecku vytváří dojem, že Erdogan využil svého puče k posílení svého autoritativního režimu a k vypořádání se se svými odpůrci. Bezvýhradná podpora Erdoganova režimu by podle mého názoru byla špatně, protože ten režim není demokratický a nevyznává hodnoty, které vyznávají státy v Evropské unii.
Číst více

Pospíšil: Práva pro všechny majitele legálních zbraní

13. 7. 2016
Výbor EP pro vnitřní trh a ochranu spotřebitele bude dnes hlasovat o návrhu směrnice týkající se kontroly nabývání a držení zbraní. "Návrh Komise byl bohužel unáhlený, nebyl opřen o dopadovou studii a místo potírání nelegálního trhu se zbraněmi si vzal na mušku legální držitele zbraní," říká europoslanec Jiří Pospíšil 
Číst více

Pospíšil: Brexit je pro nás nebezpečný, posílí Putina

24. 6. 2016
Evropská unie musí začít uvažovat o reformách. „Buď bude Unie odvážná a aktivní a začneme uvažovat o změnách, nebo budeme paralyzovaní a budeme se dívat, jak pokračuje dominový efekt. 
Číst více

Jiří Pospíšil: EU je naše rodina

22. 6. 2016
"Odchodem Británie by došlo k tomu, že EU bude výrazně mezinárodně oslabena, a je otázka, zda její případný odchod by neměl dominový efekt," říká k situace kolem blížícího se Brexitu europoslanec za TOP 09 Jiří Pospošíl.
Číst více

Pospíšil: Vracet migranty nelze bez dohod s ostatními zeměmi

8. 6. 2016
Je třeba pracovat se zeměmi, odkud uprchlíci pocházejí. Myslím si, že po dohodě s Tureckem, která vedla k omezení přísunu uprchlíků do Evropy, je nutné debatovat také s ostatními zeměmi.
Číst více
1 2 3 4   > Články 1 - 10 z 34

Copyright © 2009-2017  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Informace o webu |  Mapa stránek

EET je jen další způsob, jak stát šikanuje podnikatele.
Souhlasím
Přidejte se k nám!
Odesláním prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Nebo ještě lépe, napište nám,
proč volíte TOP 09
Děkujeme