Volby 2014 do zastupitelstev obcí

TOP 09 v Libereckém kraji kandiduje přibližně ve 20 městech a obcích. 

Okres Území Název volební strany
Česká Lípa Mimoň TOP 09
Česká Lípa Stvolínky TOP 09
Česká Lípa Ralsko TOP 09
Česká Lípa Zákupy Změna pro Zákupsko
Česká Lípa Česká Lípa TOP 09
Jablonec nad Nisou Zásada TOP 09
Jablonec nad Nisou Jablonec nad Nisou TOP 09
Jablonec nad Nisou Bedřichov TOP 09
Jablonec nad Nisou Janov nad Nisou Pro lepší Janov
Jablonec nad Nisou Železný Brod TOP 09
Jablonec nad Nisou Kořenov Kořenov - dobrá adresa
Jablonec nad Nisou Tanvald TANVALĎÁCI (sdružení TOP 09 a SLK)
Jablonec nad Nisou Maršovice Spolek pro kulturu, sport a rozvoj Maršovic
Liberec Liberec TOP 09
Liberec Liberec-Vratislavice nad Nisou TOP 09
Liberec Frýdlant TOP 09
Semily Turnov TOP 09
Semily Rokytnice nad Jizerou TOP 09

 

Kandidátky pro volby: 2014 zastupitelstva obcí

Město: Mimoň (Česká Lípa, Liberecký)
Volební strana: TOP 09

Poř.JménoVěkPovoláníBydlištěPolit. přísl.
1. Mgr. Šárka Krousová 50 učitelka Mimoň IV TOP 09
2. Jaromír Mayer 47 řidič DIAMO s.p. Stráž pod Ralskem Mimoň II TOP 09
3. Kamila Dvořáková 42 živnostník Mimoň III bezpp
4. Mgr. David Hollan 46 středoškolský učitel Mimoň II bezpp
5. Pavel Kounovský 47 technik bezpečnostních systémů Mimoň III bezpp
6. Tomáš Oplištil 24 kvalitář jakosti Mimoň I bezpp
7. Kristina Vindušková 31 OSVČ Mimoň III bezpp
8. Mgr. David Žák 34 učitel Mimoň I bezpp
9. Mgr. et Mgr. Vít Zvánovec 40 právník Mimoň I bezpp
10. Lenka Špačková 56 OSVČ Mimoň V bezpp
11. Blažena Suchomelová 57 OSVČ Mimoň I bezpp
12. Barbora Matúšková 37 OSVČ Mimoň I bezpp
13. Ing. Naděžda Pánková 69 penzista Mimoň III bezpp
14. Dominik Dvořák 21 elektromontér Mimoň III bezpp
15. Aleš Kacl 34 PR Manager Mimoň III bezpp
16. Ivana Hollanová 47 pedagog volného času Mimoň II bezpp
17. Stanislav Mayer 21 operátor CNC strojů GSZ Tooling Mimoň Mimoň II bezpp

  

Obec: Stvolínky (Česká Lípa, Liberecký)
Volební strana: TOP 09

Poř.JménoVěkPovoláníBydlištěPolit. přísl.
1. Jiří Vít 41 OSVČ stavebnictví Stvolínky TOP 09
2. Klára Fleklová 35 zdravotní sestra Stvolínky bezpp
3. Jiří Šimánek 38 skladník Stvolínky bezpp
4. Petr Flekl 39 prodejní technik Stvolínky bezpp
5. Lenka Jahodová 36 šička Stvolínky bezpp
6. Jan Černý 39 skladník Stvolínky bezpp
7. Jaroslav Šimonek 36 řidič VZV Stvolínky bezpp

  

Město: Ralsko (Česká Lípa, Liberecký)
Volební strana: TOP 09

Poř.JménoVěkPovoláníBydlištěPolit. přísl.
1. Miloslav Tůma 58 technik VLS Hradčany TOP 09
2. Ing. Otakar Pospíšil 43 technik VLS Kuřívody bezpp
3. Jaroslav Güntr 57 podnikatel Hvězdov bezpp
4. Jaroslav Lundák 49 podnikatel Hradčany bezpp
5. Michal Hůzl 32 podnikatel Hradčany bezpp
6. Stanislav Holas 37 strojní technik Hradčany bezpp
7. Jaroslav Zeman 33 technik VLS Horní Krupá bezpp
8. Lucie Veithová 20 OSVČ Hradčany bezpp
9. Václav Musil 38 podnikatel Ploužnice bezpp
10. Martina Zemanová 30 OSVČ Ploužnice bezpp
11. Eliška Lundáková 25 OSVČ Hradčany bezpp
12. Andrea Semeradtová 38 podnikatelka Hradčany bezpp
13. Jan Pohl 22 programátor Hradčany bezpp
14. Ondřej Sládek 30 řidič Hradčany bezpp
15. Anna Schröderová 66 důchodkyně Hradčany bezpp

  

Město: Zákupy (Česká Lípa, Liberecký)
Volební strana: Změna pro Zákupsko (sdružení TOP 09 a nez. kandidátů)

Poř.JménoVěkPovoláníBydlištěPolit. přísl.Navrhovatel
1. Ing. Jiřina Fridrichová 61 ekonom Zákupy bezpp nez. kan.
2. Ing. Helena Rydygrová 56 obchodní manažer Zákupy TOP 09 TOP 09
3. Jaroslav Žďánský 58 technik Kamenice bezpp nez. kan.
4. Josef Vinš 52 obchodní zástupce Zákupy bezpp nez. kan.
5. Ing. Eliška Kňobortová 26 ekonom Zákupy bezpp nez. kan.
6. Ing. Zdeněk Rydygr 57 jednatel Zákupy bezpp nez. kan.
7. Věra Košťálová 43 obchodní referent Zákupy bezpp nez. kan.
8. Dana Truhlářová 26 studující na MD Zákupy bezpp nez. kan.
9. Jaroslav Jíra 65 důchodce Božíkov bezpp nez. kan.
10. Milan Maslen 54 OSVČ Zákupy bezpp nez. kan.
11. Lucie Gálová 25 obchodník Božíkov bezpp nez. kan.
12. Hana Trtíková 57 personální referent Zákupy bezpp nez. kan.
13. Jan Mana 29 technolog Zákupy bezpp nez. kan.
14. Jan Matlas 47 IT specialista Zákupy bezpp nez. kan.
15. Pavel Dušánek 68 důchodce Zákupy bezpp nez. kan.

  

Město: Česká Lípa (Česká Lípa, Liberecký)
Volební strana: TOP 09

Poř.JménoVěkPovoláníBydlištěPolit. přísl.
1. Bc. Jiří Kočandrle 50 místostarosta Žizníkov TOP 09
2. Ing. Anna Kobosilová 58 stavební inženýr, projektant Česká Lípa TOP 09
3. Ing. Miroslav Janoušek 51 manager Česká Lípa TOP 09
4. Mgr. Antonín Lačný 54 ředitel ZŠ Česká Lípa bezpp
5. Miloslav Václav 38 řidič Česká Lípa TOP 09
6. Pavel Chochola 32 OSVČ Česká Lípa TOP 09
7. Mgr. et Mgr. Libor Šmejda 49 ředitel školy Česká Lípa bezpp
8. JUDr. Karel Bubeník 65 právník Česká Lípa bezpp
9. Bc. Jan Ševčík, DiS. 25 student Česká Lípa TOP 09
10. Luděk Cakl 41 OSVČ Česká Lípa bezpp
11. Mgr. Bc. Karel Heller 38 učitel, vedoucí, vychovatel Česká Lípa TOP 09
12. Ondřej Víteček 33 IS/IT Business Analyst Česká Lípa bezpp
13. Lenka Vančurová 44 referent výroby Česká Lípa bezpp
14. Bc. Barbora Hlobeňová 52 vychovatelka Česká Lípa bezpp
15. Kamil Loněk 42 konstruktér Česká Lípa bezpp
16. Martin Lorenz 29 montér měření ve skupině ČEZ Vítkov bezpp
17. Karel Čižinský 38 podnikatel Česká Lípa TOP 09
18. Ing. Jan Sýkora 62 geolog Česká Lípa bezpp
19. Ing. Anna Kochová 54 ekonom Česká Lípa bezpp
20. Ing. Jiří Kobosil 58 stavební inženýr, podnikatel Česká Lípa TOP 09
21. Ladislava Hamatová 31 státní zaměstnanec České pošty Česká Lípa bezpp
22. Bc. Michal Prokop 43 překladatel a tlumočník Česká Lípa bezpp
23. Karel Remsa 46 IT - správce sítě Česká Lípa bezpp
24. Eva Hajdů 41 OSVČ Česká Lípa bezpp
25. Markéta Málková 36 manipulant ve firmě Johnson Controls Česká Lípa bezpp

   

Městys: Zásada (Jablonec nad Nisou, Liberecký)
Volební strana: TOP 09

Poř.JménoVěkPovoláníBydlištěPolit. přísl.
1. Daniel Rezek 51 živnostník Zásada TOP 09
2. Marcel Šourek 44 zaměstnanec Úřadu městyse Zásada Zásada bezpp
3. Mgr. Eva Marková 27 Ministerstvo vnitra Zásada bezpp
4. Kristina Chmelová 37 soukromý podnikatel Zásada bezpp
5. Jan Prousek 37 industrializační inženýr Zásada bezpp
6. Bc. Tereza Rydvalová 29 soukromý podnikatel Zásada bezpp
7. Gabriela Calvittiová 43 soukromý podnikatel Zásada bezpp
8. Daniel Hejduk 42 zušlechťování skla Preciosa Zásada bezpp
9. Michal Kopal 23 student Zásada bezpp
10. Tomáš Krupka 38 sportovní management - vedoucí hokejového mužstva Bílí Tygři Liberec Zásada bezpp
11. Bohumil Žloutek 72 varhanář Zásada KDU-ČSL

  

Statutární město: Jablonec nad Nisou (Jablonec nad Nisou, Liberecký)
Volební strana: TOP 09

Poř.JménoVěkPovoláníBydlištěPolit. přísl.
1. Ing. Petr Roubíček 50 živnostník Mšeno nad Nisou TOP 09
2. Petr Louda 56 živnostník Jablonec nad Nisou TOP 09
3. Radoslav Topol 59 živnostník Jablonec nad Nisou TOP 09
4. Ing. Jiří Fiala 48 projektant Jablonec nad Nisou TOP 09
5. Ing. Roman Gaal 57 poradce Jablonec nad Nisou bezpp
6. Ing. Romana Šefraná 53 finanční a obchodní ředitel s.r.o. LUCID Jablonec nad Nisou bezpp
7. Ing. Viktor Liška 40
správa krajské dopravní obslužnosti,
místopředseda Spolku přátel
města Jablonec nad Nisou
Jablonec nad Nisou TOP 09
8. MUDr. Věra Fastrová 60 dětský lékař Mšeno nad Nisou bezpp
9. Jaroslav Novák 53 ekonom, jednatel společnosti TEXO PLUS s.r.o. Kokonín bezpp
10. Ing. Radovan Ježek 42 konstruktér Jablonec nad Nisou TOP 09
11. Jiří Vašíček 71 technik Mšeno nad Nisou TOP 09
12. Ondřej Bašus 37 obchodní zástupce Mšeno nad Nisou TOP 09
13. Mgr. Tomáš Saal 44 ředitel ZŠ Jablonecké Paseky bezpp
14. Janek Neumann 19 student Jablonec nad Nisou TOP 09
15. Jaroslav Řezáč 38 zámečník Mšeno nad Nisou bezpp
16. Vlasta Pošmourná 70 důchodce Mšeno nad Nisou TOP 09
17. Karel Soukal 62 trenér biatlonu Rýnovice bezpp
18. Pavel Kadič 36
jednatel firmy Dobré Krmení.cz s.r.o.
(sanitář operačních sálů Nemocnice
Jablonec nad Nisou)
Jablonec nad Nisou bezpp
19. Jana Kozáková, Dis. 29 administrativní pracovnice Jablonec nad Nisou TOP 09
20. Vladimír Lhota 58 osobní autodoprava do 9 osob mikrobusová Jablonec nad Nisou bezpp
21. Michaela Lánská 24 dělnice Jablonec nad Nisou bezpp
22. Mgr. Jiří Vondráček 58 ředitel ZŠ Jablonec nad Nisou bezpp
23. Jiří Tauchman 55 živnostník Jablonec nad Nisou bezpp
24. Mgr. Radúz Drozen 37 asistent Jablonec nad Nisou bezpp
25. Václav Špringl 70 podnikatel Mšeno nad Nisou bezpp
26. Lukáš Koukl, DiS. 33 obchodní manažer Jablonec nad Nisou TOP 09
27. Ing. Jarmila Valešová 31 živnostník Jablonec nad Nisou bezpp
28. Ing. Martin Švarc 48 OSVČ Proseč nad Nisou bezpp
29. Ing. Jiří Louda 30 vysokoškolský pedagog Jablonec nad Nisou bezpp
30. Miloslav Jelínek 41 živnostník Jablonec nad Nisou TOP 09

  

Obec: Bedřichov (Jablonec nad Nisou, Liberecký)
Volební strana: TOP 09

Poř.JménoVěkPovoláníBydlištěPolit. přísl.
1. Vladimír Černý 60 stavební technik Bedřichov bezpp
2. Ing. Dita Krátká 49 chemik Bedřichov bezpp
3. Mgr. Petr Fotul 43 podnikatel, OSVČ Bedřichov bezpp
4. Radim Havlík 39 obchodní manažer Bedřichov bezpp
5. Marcela Sehnoutková 43 OSVČ Bedřichov bezpp
6. František Jelínek 61 OSVČ - hoteliér Bedřichov bezpp
7. Jan Seidl 67 důchodce Bedřichov bezpp
8. Petr Ťahan 51 OSVČ - kameník Bedřichov bezpp
9. Josef Stránský 74 důchodce Bedřichov bezpp

  

Obec: Janov nad Nisou (Jablonec nad Nisou, Liberecký)
Volební strana: Pro lepší Janov (sdružení TOP 09 a nez. kandidátů)

Poř.JménoVěkPovoláníBydlištěPolit. přísl.Navrhovatel
1. Bc. Marie Bürgerová 48 úřednice Janov nad Nisou TOP 09 TOP 09
2. Ing. Petr Mlejnek 50 OSVČ Janov nad Nisou bezpp nez. kan.
3. Stanislav Hladký 63 soukromý zemědělec Janov nad Nisou bezpp nez. kan.
4. Mgr. Alexandra Hanwaldová 63 důchodce Hraničná bezpp nez. kan.
5. Mgr. Denisa Pulcová 47 vedoucí kontrolní laboratoře Janov nad Nisou bezpp nez. kan.
6. Petr Paul 41 operátor Loučná nad Nisou bezpp nez. kan.
7. Rudolf Kout 74 učitel autoškoly Loučná nad Nisou bezpp nez. kan.
8. Petr Gilbert 48 výtvarník Janov nad Nisou bezpp nez. kan.
9. Soňa Storchiová 53 podnikatelka Loučná nad Nisou bezpp nez. kan.

  

Město: Železný Brod (Jablonec nad Nisou, Liberecký)
Volební strana: TOP 09

Poř.JménoVěkPovoláníBydlištěPolit. přísl.
1. Mgr. Václav Horáček 58 poslanec Jirkov TOP 09
2. Mgr. Tomáš Hartl 32 učitel - zástupce ředitele na ZŠ Železný Brod Železný Brod bezpp
3. Bc. Vladimír Buriánek 49 majitel restaurace Formanka Splzov bezpp
4. Pavel Dohelský 37 dělník Železný Brod bezpp
5. Hana Poláková 57 ředitelka mateřské školy Železný Brod bezpp
6. Karel Sobotka 55 živnostník Těpeře bezpp
7. Ing. Ota Petrák 63 technik Železný Brod TOP 09
8. Jitka Korčičiaková 32 prodavač / pokladní Železný Brod bezpp
9. Petr Šefr 69 starobní důchodce Železný Brod bezpp
10. Ing. Petr Mikšovský, Ph.D. 41 obchodní ředitel Jirkov bezpp
11. Jaroslav Hoření 59 školník Železný Brod bezpp
12. Zdeněk Šilhán 30 technolog Železný Brod bezpp
13. Jiří Esselbach 42 spolumajitel stavební firmy Chlístov bezpp
14. Tomáš Saska 23 technik kvality Železný Brod bezpp
15. Jaroslav Patřičný 59 živnostník Železný Brod bezpp

 

Obec: Kořenov (Jablonec nad Nisou, Liberecký)
Volební strana: Kořenov - dobrá adresa (sdružení TOP 09 a nez. kandidátů)

Poř.JménoVěkPovoláníBydlištěPolit. přísl.Navrhovatel
1. Přemysl Klenor 61 tenisový trenér, ubytovatel Kořenov TOP 09 TOP 09
2. Ondřej Duda 60 podnikatel Jizerka bezpp nez. kan.
3. Monika Vaňková 57 úředník Kořenov bezpp nez. kan.
4. Radomír Balda 26 umělecký kovář Příchovice bezpp nez. kan.
5. Michaela Maryšková 47 práce s dětmi (instruktor, průvodce) Kořenov bezpp nez. kan.
6. Martin Přichystal 20 student Příchovice bezpp nez. kan.
7. Jana Klenorová 31 ekonom Kořenov bezpp nez. kan.
8. Zdeněk Klíma 38 OSVČ Kořenov bezpp nez. kan.
9. Ondřej Hanuš 35 řidič MKD Kořenov bezpp nez. kan.

  

Město: Tanvald (Jablonec nad Nisou, Liberecký)
Volební strana: TANVALĎÁCI (sdružení TOP 09, SLK a nez. kandidátů)

Poř.JménoVěkPovoláníBydlištěPolit. přísl.Navrhovatel
1. Mgr. Vladimír Josífek 39 jednatel společnosti Tanvald TOP 09 TOP 09
2. Daniel Šimek 40 podnikatel Tanvald bezpp nez. kan.
3. Michaela Stehnová 39 účetní Tanvald bezpp nez. kan.
4. Pavel Dubský 41 jednatel společnosti Tanvald bezpp nez. kan.
5. Michal Štim, DiS. 35 úředník Šumburk nad Desnou bezpp nez. kan.
6. Daniel Gubík 51 ředitel logistiky Tanvald TOP 09 TOP 09
7. Mgr. Josef Šourek 39 podnikatel Šumburk nad Desnou TOP 09 TOP 09
8. Tomáš Princ 34 podnikatel Tanvald bezpp nez. kan.
9. Tomáš Kasper 39 strážník Tanvald bezpp nez. kan.
10. Radek Kulhánek 36 živnostník Tanvald bezpp nez. kan.
11. Blanka Bryscejnová 50 učitelka MŠ Šumburk nad Desnou bezpp nez. kan.
12. Ing. Jaroslav Mistr 27 specialista EMC a diagnostiky Tanvald bezpp nez. kan.
13. Ing. Václav Dedera 45 učitel ZŠ Šumburk nad Desnou bezpp nez. kan.
14. Jan Hrnčiřík 28 programátor - analytik Tanvald bezpp nez. kan.
15. Jan Řezáč 24 pojišťovací poradce Tanvald bezpp nez. kan.
16. Miroslav Hloušek 26 podnikatel Tanvald bezpp nez. kan.
17. Rudolf Švec 37 vedoucí pobočky TIPSPORT Tanvald bezpp nez. kan.
18. Martin Komárek 38 živnostník Tanvald bezpp nez. kan.
19. Pavel Kulhánek 41 živnostník Tanvald bezpp nez. kan.
20. Blanka Gubíková 50 vedoucí skladu Tanvald bezpp nez. kan.
21. Bc. Šárka Šimková, DiS. 35 podnikatel Tanvald bezpp nez. kan.

 

Obec: Maršovice (Jablonec nad Nisou, Liberecký)
Volební strana: Sdružení pro kulturu, sport a rozvoj Maršovic (sdružení TOP 09 a nez. kandidátů)

Poř.JménoVěkPovoláníBydlištěPolit. přísl.Navrhovatel
1. Iva Pošmourná 42 výrobce bižuterie, jednatelka společnosti Maršovice bezpp nez. kan.
2. Lucie Horynová 35 referent na Magistrátu města Jablonec nad Nisou Maršovice bezpp nez. kan.
3. Petr Pošmourný 41 vedoucí nástrojárny Maršovice TOP 09 TOP 09
4. Stanislava Vinklářová 36 asistentka údržby Maršovice bezpp nez. kan.
5. Ing. Petr Duňka 47 vedoucí střediska Maršovice bezpp nez. kan.
6. Michaela Havlová 47 OSVČ - Účetní a daňový poradce Maršovice bezpp nez. kan.
7. Petr Kuhn 40 OSVČ - Realizace interiérů Maršovice bezpp nez. kan.
8. Dagmar Prchalová 42 OSVČ - Činnost účetních poradců a vedení účetnictví Maršovice bezpp nez. kan.
9. Jana Adamcová 39 účetní Maršovice bezpp nez. kan.

  

Statutární město: Liberec (Liberec, Liberecký)
Volební strana: TOP 09

Poř.JménoVěkPovoláníBydlištěPolit. přísl.
1. Mgr. Zora Machartová 32 ředitelka neziskové organizace, speciální pedagog, členka Výboru sociálních věcí Zastupitelstva Libereckého kraje, členka předsednictva Okresní hospodářské komory v Liberci Liberec III-Jeřáb TOP 09
2. Ing. Robert Korselt 44 obchodní ředitel Liberec I-Staré Město TOP 09
3. Bc. František Gábor 44 ředitel akciové společnosti, válečný veterán, účastník operací Pouštní bouře a Pouštní štít v první válce v zálivu 1990-1991, bývalý liberecký chemik Liberec VII-Horní Růžodol TOP 09
4. Ondřej Steger 39 IT konzultant, předseda osadního výboru Kateřinky Liberec XVII-Kateřinky TOP 09
5. MUDr. Peter Hromádka 44 lékař – primář Chirurgie v Krajské nemocnici Liberec Liberec XXV-Vesec bezpp
6. Mgr. Pavel Maškarinec, Ph.D. 39 vysokoškolský pedagog Liberec V-Kristiánov TOP 09
7. Dana Lapáčková 42 péče o osobu blízkou Liberec VI-Rochlice TOP 09
8. Ing. Radek Laušman 37 konstruktér Liberec XIV-Ruprechtice TOP 09
9. Ing. Olga Chmelíková 39 personalistka Liberec XXII-Horní Suchá TOP 09
10. Ing. Martin Dušek 42 jednatel firmy Liberec XVII-Kateřinky TOP 09
11. Martin Doubravský 46 šéf opery - dirigent v divadle F. X. ŠALDY Liberec IV-Perštýn TOP 09
12. Ing. arch. Ladislav David 53 architekt Liberec XVII-Kateřinky bezpp
13. Bc. Karel Sidun 56 podnikatel Liberec VII-Horní Růžodol TOP 09
14. Ing. Petr Burián 39 manažer logistiky Liberec III-Jeřáb TOP 09
15. Bc. José Ricardo Barreto 25 učitel, obchodní manažer Liberec XXV-Vesec TOP 09
16. Zdeněk Chmelík 38 podnikatel Liberec XXII-Horní Suchá TOP 09
17. Petr Paroubek 51 dopravce Liberec XIII-Nové Pavlovice TOP 09
18. Ing. Jana Skalická 58 účetní Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou TOP 09
19. Jana Vlková 50 OSVČ Liberec VIII-Dolní Hanychov bezpp
20. MUDr. Ladislav Endrych 44 lékař – primář RDG oddělení v Krajské nemocnici Liberec Liberec VI-Rochlice bezpp
21. Ing. Kamil Kříž 45 ekonom Liberec VIII-Dolní Hanychov TOP 09
22. Bc. Petra Hájková 24 studentka - ekonomika a právo Liberec XXXIII-Machnín bezpp
23. Vlastislav Melichar 30 osobní asistent Liberec I-Staré Město bezpp
24. Jan Bek 54 realitní makléř Liberec XIV-Ruprechtice TOP 09
25. Ing. Lenka Böhmova 43 ekonomka Liberec VIII-Dolní Hanychov bezpp
26. Ing. Ondřej Kyselo 35 péče o zákazníka, technolog procesu Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou TOP 09
27. Tomáš Hladík 36 OSVČ Liberec VI-Rochlice TOP 09
28. Bc. Monika Pavlíčková 44 sociální pracovník Liberec VI-Rochlice bezpp
29. Tomáš Červený 44 podnikatel Liberec XIX-Horní Hanychov TOP 09
30. René Hron 41 OSVČ Liberec VI-Rochlice bezpp
31. Jiří Balcar 56 podnikatel Liberec IV-Perštýn TOP 09
32. Růžena Kotková 34 asistentka vedení společnosti Liberec III-Jeřáb bezpp
33. Ing. Jaroslav Kučera 34 specialista - vývoj podvozku Liberec XXIV-Pilínkov bezpp
34. Ing. Jaroslav Jinoch 38 konstruktér Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou bezpp
35. Jaroslav Kouřil 44 obchodní manažer Liberec I-Staré Město bezpp
36. Marek Bradáč 37 podnikatel Liberec II-Nové Město bezpp
37. Ing. Antonín Černý 37 technolog Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou TOP 09
38. Mgr. Ing. Kateřina Červená 42 advokátní koncipient Liberec XIX-Horní Hanychov TOP 09
39. Ing. Ladislav Fuchs 55 OSVČ Liberec XV-Starý Harcov TOP 09

     

Městský obvod: Liberec-Vratislavice nad Nisou (Liberec, Liberecký)
Volební strana: TOP 09

Poř.JménoVěkPovoláníBydlištěPolit. přísl.
1. Ing. Jana Skalická 58 účetní Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou TOP 09
2. Jaroslav Šplíchal 62 podnikatel Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou bezpp
3. Ing. Antonín Černý 37 technolog Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou TOP 09
4. Ing. Ondřej Kyselo 35 péče o zákazníka / technolog procesu Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou TOP 09
5. Vladislav Loprais 65 důchodce Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou bezpp
6. Mgr. Jana Skalická 32 právník Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou TOP 09
7. Jana Milerová 31 podnikatelka Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou bezpp
8. Dagmar Sengrová 41 účetní Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou bezpp
9. Jaroslav Sklenář 66 důchodce Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou bezpp
10. Michael Sengr 66 chovatel koz, básník Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou bezpp
11. Zuzana Skalická 36 administrativní pracovnice Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou bezpp
12. Jozef Halamček 73 důchodce Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou bezpp
13. Jiří Šrutka 62 důchodce Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou bezpp
14. Gabriela Černá 38 administrativní pracovník Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou bezpp
15. Robert Gregor 39 technolog Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou bezpp

Město: Frýdlant (Liberec, Liberecký)
Volební strana: TOP 09

Poř.JménoVěkPovoláníBydlištěPolit. přísl.
1. Mgr. Roman Piroch 48 živnostník Frýdlant TOP 09
2. Jiří Paclík 64 důchodce Frýdlant TOP 09
3. Veronika Najmanová 40 zdravotní sestra Frýdlant bezpp
4. Jana Bajerová 38 podnikatel Frýdlant bezpp
5. Jindřiška Kolárová 59 zdravotní sestra Frýdlant bezpp
6. Pavel Holec 20 student Frýdlant bezpp
7. Michal Jurkovič 48 podnikatel Frýdlant bezpp
8. Martin Holec 22 student Frýdlant bezpp
9. Mgr. Lenka Pirochová 48 učitelka Frýdlant bezpp
10. MUDr. Pavel Kořínek 70 lékař Frýdlant TOP 09
11. Jana Lžičařová 61 sestra specialistka Frýdlant bezpp
12. Mgr. Tomáš Lojek 50 podnikatel Frýdlant bezpp
13. Mgr. Milan Schleider 49 učitel Frýdlant bezpp
14. PhDr. Miloslava Paclíková 61 školní inspektorka Frýdlant bezpp
15. Andrea Najmanová 20 student Frýdlant bezpp
16. Zuzana Kovalčíková 31 technik ČEZ Frýdlant bezpp
17. Zdena Kořínková 60 zdravotní sestra Frýdlant bezpp
18. Ing. Karel Palme 49 živnostník Frýdlant bezpp
19. Jiřina Wenzová 37 zdravotní sestra Frýdlant bezpp
20. Dana Morťaniková 58 zdravotní sestra Frýdlant bezpp
21. Marcela Franclová 63 důchodce Větrov bezpp

   

Město: Turnov (Semily, Liberecký)
Volební strana: TOP 09

Poř.JménoVěkPovoláníBydlištěPolit. přísl.
1. Ing. Petr Soudský 54 produktový manager Happy Home Daliměřice TOP 09
2. Mgr. Michal Loukota 31 ředitel základní školy Daliměřice TOP 09
3. Ing. Zdeněk Romany 60 podnikatel Turnov TOP 09
4. MUDr. Daniel Hodík 46 lékař Turnov TOP 09
5. Jiří Mikula 40 pekař Turnov bezpp
6. Ing. Jana Rulcová 51 ředitelka SUPŠ a VOŠ Turnov Turnov bezpp
7. Karel Stanner 65 důchodce Turnov bezpp
8. Mgr. Karel Štrincl 66 předseda OR AŠSK ČR Turnov bezpp
9. Mgr. Blanka Blažková 34 učitelka na střední škole Turnov bezpp
10. Mgr. Jaroslav Stuchlík 44 dramaturg Turnov bezpp
11. Dušan Král 58 atletický trenér Turnov bezpp
12. Ing. Jan Konejl 54 živnostník Daliměřice bezpp
13. Mgr. Dalibor Jandík 43 učitel na střední škole Turnov bezpp
14. Jaromír Mastník 44 podnikatel Turnov bezpp
15. Mgr. Vladimír Kalous 45 pojišťovací poradce Turnov bezpp
16. Jiří Matějec 46 podnikatel Turnov bezpp
17. Jan Hrdina 43 finanční poradce Turnov bezpp
18. Radek Drbohlav 48 záchranář Turnov bezpp
19. Mgr. Aleš Krejčík 28 učitel na základní škole Turnov bezpp
20. Mgr. Renata Škrlíková 39 učitelka Malý Rohozec bezpp
21. Mgr. Jiří Richtr 33 živnostník Turnov bezpp
22. Radomír Pařík 30 dělník Preciosa Turnov Turnov bezpp
23. Ing. Zuzana Richtrová 35 personalistka Turnov bezpp
24. Magda Jírová Koutná, DiS. 33 účetní Turnov bezpp
25. Ing. Michal Jursík 31 obchodní zástupce a IT specialista Turnov bezpp
26. Mgr. et Mgr. Eleonora Tehníková 37 pedagožka, historička umění Turnov bezpp
27. Mgr. Pavel Mlejnek 40 učitel na Gymnáziu Turnov Daliměřice bezpp

  

Město: Rokytnice nad Jizerou (Semily, Liberecký)
Volební strana: TOP 09

Poř.JménoVěkPovoláníBydlištěPolit. přísl.
1. Hana Hejralová 52 ředitelka pobočky KB, a.s. Horní Rokytnice bezpp
2. Alexandra Olaszová 38 OSVČ Horní Rokytnice bezpp
3. PaedDr. Eva Maloňová 52 ředitelka MŠ Horní Rokytnice bezpp
4. Mgr. Sylvie Martinková 39 OSVČ Horní Rokytnice bezpp
5. Radim Pohořalý 49 podnikatel Horní Rokytnice bezpp
6. Ing. Jitka Novotná, DiS. 55 zahradní architektka Horní Rokytnice bezpp
7. Mgr. Marek Nechanický 29 servisman Horní Rokytnice bezpp
8. Aleš Koníř 47 podnikatel Horní Rokytnice bezpp
9. Jiřina Horníková 59 cvičitel jógy Horní Rokytnice bezpp
10. Mgr. Lubomír Molnár, DiS. 36 zdravotní záchranář Horní Rokytnice bezpp
11. Alena Janatová 59 podnikatelka Dolní Rokytnice bezpp
12. Ivana Lencová 48 aktivizační pracovnice domov důchodců Horní Rokytnice bezpp
13. Šárka Královičová 48 účetní Horní Rokytnice bezpp
14. Milada Weigelová 42 zdravotní sestra Horní Rokytnice bezpp
15. Vlastislav Hlava 62 živnostník Dolní Rokytnice bezpp

KONTAKTUJTE NÁS

KRAJSKÁ KANCELÁŘ TOP 09 LIBERECKÝ KRAJ

nám. Dr. E. Beneše 5/13
460 07 Liberec

info@lib.top09.cz
telefon: +420 604229308

 

KRAJSKÁ MANAŽERKA

Martina Rambousková

martina.rambouskova@top09.cz

telefon: +420 604229308

 

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ
VOLEBNÍ ÚČET TOP 09

 

Pro dary používáme
oficiální volební konto:
20091122 / 0800

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2016  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Informace o webu |  Mapa stránek

Miroslav Kalousek:Svoboda pro mě především znamená moji lidskou důstojnost. Bez svobody nemohu svoji důstojnost mít.
Souhlasím
Přidejte se k nám!

Nebo ještě lépe, napište nám,
proč volíte TOP 09
Děkujeme